20.06.2024
Imieniny: Bogny, Rafaeli i Rafała

Narada dyrektorów szkół podstawowych i przedszkoli Gminy Czarnków.

W ostatnich dniach sierpnia w Urzędzie Gminy Czarnków odbyła się narada dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Czarnków dotycząca zbliżającego się nowego roku szkolnego 2023/2024.

Spotkanie poprowadziła Pani Monika Piotrowska – Zastępca Wójta Gminy Czarnków, która w sposób szczególny podziękowała za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej w Śmieszkowie oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Śmieszkowie – Pani Jolancie Rybarczyk.

W dalszej części spotkania Zastępca wójta dokonała uroczystego wręczenia nominacji dyrektorskiej Pani Małgorzacie Wylegale - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Mistrzów

Sportu w Sarbi, Pani Agnieszce Gołębiewskiej - Dyrektorowi Publicznego Przedszkola w Kuźnicy Czarnkowskiej, Pani Agnieszce Buchholz - Dyrektorowi Publicznego Przedszkola w Romanowie Dolnym.

Panie otrzymały powierzenie funkcji dyrektora, w wyniku rozstrzygniętego konkursu, na okres 5 lat, tj. do 31 sierpnia 2028 r.

Przedstawiono również nauczyciela, który otrzymał pozytywną opinię Wielkopolskiego Kuratora Oświaty do powierzenia obowiązków dyrektora na kolejny rok szkolny, tj. do 31 sierpnia 2024 r. – Panią Monikę Trafas-Nowak Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Śmieszkowie.

Natomiast, pełnienie obowiązków Dyrektora Publicznego Przedszkola w Jędrzejewie będzie kontynuowała Pani Barbara Sowińska.

Serdecznie gratulujemy nominacji i życzymy wielu sukcesów w pełnieniu powierzonych obowiązków w nowym roku szkolnym.

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności