Samorządowcy wzięli udział w turnieju

Nie ma osoby, dla której piłka nożna byłaby sportem obojętnym! U jednych wzbudza ona większe emocje, u innych mniejsze, jednak nie bez powodu ów dyscyplina nazywana bywa w Polsce sportem narodowym.

Dnia 25 września 2020 roku Radni Gminy Czarnków oraz pracownicy Urzędu Gminy Czarnków pojechali do Drawska, by wziąć udział w II Turnieju Piłkarskim Samorządowców Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. W gminnej reprezentacji znalazł się Juliusz Piątek, Mariusz Grzegorek, Kazimierz Januchowski, Andrzej Mac, Patryk Włodarek. Adam Warnke, Dominik Gałązka oraz Krzysztof Podkoński.

Głównym celem drużyny było zdobycie głównego pucharu. Mecze odbywały się równolegle w dwóch grupach, przy czym każda z drużyn miała możliwość wylosowania swojej grupy. Gmina Czarnków znalazła się w grupie II z samorządowcami z Miasta Czarnków oraz Miasta i Gminy Trzcianka. Pierwszy mecz rozgrywał się pomiędzy drużyną z Trzcianki oraz Czarnkowa i nie został dokończony.

W międzyczasie na sąsiednim boisku doszło do incydentu, który spowodował przerwanie rozgrywek piłkarskich. Na murawę przewrócił się jeden z uczestników wydarzenia, który po reanimacji został przewieziony do szpitala. Samorządowcy honorowo zdecydowali się przyznać puchar Gminie Połajewo. W ten sposób drużyna z Gminy Czarnków wróciła z wyróżnieniem za udział.

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności