05.08.2021
Imieniny: Emila, Karoliny i Kary

Trwa rekrutacja uzupełniająca do nowo otwartego żłobka w gminie Czarnków !!! Osoby zainteresowane udziałem w projekcie „ŻŁOBEK LEŚNA PRZYGODA W GMINIE CZARNKÓW" zapraszamy do składania dokumentów zgłoszeniowych

Celem projektu jest utworzenie w Gminie Czarnków 16 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 oraz finasowanie przez 24 miesiące ich bieżącego funkcjonowania, umożliwiając rodzicom doświadczającym trudności na rynku pracy  z powodu opieki nad dzieckiem do lat 3, utrzymanie lub znalezienie zatrudnienia. 
Nowo utworzony Żłobek mieści się w Gajewie w budynku należącym do Gminy Czarnków pod numerem 35. 
Pobyt dziecka w Żłobku jest bezpłatny. Rodzic/opiekun dziecka ponosi opłaty z tytułu wyżywienia dziecka w wysokości 8 zł za dzień pobytu dziecka w Żłobku. 
Do kogo skierowany jest projekt? 
Projekt skierowany jest do rodziców/opiekunów prawnych dzieci do lat 3 zamieszkujących  pracujących  lub uczących się na terenie Gminy Czarnków doświadczających trudności na rynku pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem do lat 3. Z projektu mogą skorzystać osoby zatrudnione, w tym przebywające na urlopie macierzyńskim, wychowawczym, rodzicielskim, ojcowskim oraz osoby bezrobotne i bierne zawodowo. 
Jak zgłosić się do projektu? 
Dokumenty zgłoszeniowe (Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami) należy składać:
osobiście do siedziby Żłobka w Gajewie 35, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, 
listownie na adres Żłobka – Gajewo 35, 
mailowo na adres: zlobek at ugczarnkow [dot] pl. W przypadku wysłania dokumentów drogą elektroniczną wersję  należy dostarczyć do siedziby Żłobka w terminie 5 dni roboczych. 
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 
drogą mailową: zlobek at ugczarnkow [dot] pl
telefoniczną: +48 503 846 005. 
DOKUEMNTY ZGŁOSZENIOWE DOSTĘPNE NA STRONIE https://www.czarnkowgmina.pl/aktualnosc/gmina-czarnkow-oglasza-rekrutacje-do-projektu-zlobek-lesna-przygoda-w-gminie-czarnkow

Żłobek rekrutacja

 

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności