Baza noclegowa

 

 HOTELE

 Gościniec "Śmieszek"

Śmieszkowo, ul. Wodna 13,
64-700 Czarnków
tel. 067 255 1031AGROTURYSTYKA


Waldemar Warnke
Gajewo 74,
64-913 Jędrzejewo,
tel. 067 255 8380
www.wczasynawsi.com.plGospodarstwo agroturystyczne "Za górką" to gospodarstwo o charakterze typowo rolnym o powierzchni 53 ha. Obiekt przystosowany jest do prowadzenia całorocznej działalności. Położony jest pomiędzy pagórkami porośniętymi drzewostanem iglastym. Odległość od najbliższych sąsiadów wynosi 300m, oraz 2500m od rzeki Noteć. Obiekt posiada 3 pokoje gościnne i 7 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i stołówki. Główna atrakcją są przejażdżki bryczką, wycieczki rowerowe oraz możliwość wędkowania i grzybobrania.Danuta i Wiesław Jeszke
ul Wyzwolenia 63, Kuźnica Czarnkowska
64-700 Czarnków,
tel. 67 2558064
www.ranczozurawiakuznia.pl - infoatranczozurawiakuznia [dot] pl


Gospodarstwo agroturystyczne "Żurawia Kuźnia" prowadzi całoroczne świadczenie usług. Obiekt posiada 5 pokoi na 20 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i stołówki lub całodzienne wyżywienie. Gospodarstwo nastawione jest na czynny wypoczynek. Wśród głównych atrakcji znajduje się jeździectwo z profesjonalną nauką jazdy konnej oraz rowery w oferowanych pakietach pobytów. Gospodarstwo posiada również własne łowisko, odległość do lasu wynosi 150m. Gospodarstwo zostało wysoko ocenione zarówno przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Starej Łubiance, jak również przez Międzynarodową Organizację PASCAL, jako obiekt polecany.Józef Ściepura

Jędrzejewo - Piaski 40,
64 - 713 Jędrzejewo,
tel. 067 253 6201


Gospodarstwo agroturystyczne proponuje pobyt w miejscu na skraju Puszczy Noteckiej, obserwację dzikich zwierząt, można tu spotkać m.in. żurawie, sarny, dziki, jelenie i lisy. Obiekt posiada 3 pokoje gościnne i 10 miejsc noclegowych oraz 2 łazienki do dyspozycji gości. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i salonu wyposażonego w bilard. Główną atrakcją są spacery po lesie, grzybobranie. Gospodarz zapewnia zdrową wiejską kuchnię i wieczory przy grillu lub ognisku. Na terenie obiektu znajdują się kojce dla psów i kotów.


Jarosław i Marzena Cieślik

Sarbka 14,
64-700 Czarnków
tel. 067 255 1218
debinasarbkaattlen [dot] pl
Gospodarstwo agroturystyczne "Dębina" prowadzi całoroczne świadczenie usług. Obiekt posiada 3 pokoje gościnne z 11 miejscami noclegowymi i łazienkami oraz aneksem kuchennym. Istnieje możliwość skorzystania z całodobowego wyżywienia. W gospodarstwie można skorzystać z nauki jazdy konnej, a dla osób, które takie umiejętności już zdobyły istnieje możliwość samodzielnej jazdy konnej. Gospodarze posiadają zwierzęta m.in. konie huculskie, trzodę chlewną, świnki wietnamskie, oraz kuny. Do dyspozycji gości jest kort tenisowy, ścieżka dydaktyczna, przejażdżki konne, strzelnica bracka. Dla zainteresowanych w odległości 6 km znajduje się jezioro, oraz możliwość zbierania jagód i grzybów. Dodatkową atrakcją jest grill, ognisko i wędkowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Romanowo Dolne – Osuch 6A

Janusz Fąferek

ul. Staromiejska 24

64-700 Czarnków

 


Obiekt posiada 4 pokoje gościnne na 10 miejsc noclegowych dostępne dla gości przez cały rok. W dwóch pokojach znajdują się łazienki z pełnym wyposażeniem. Dwa następne z możliwością korzystania ze wspólnej łazienki. Do dyspozycji gości pozostaje kuchnia z aneksem. Przy gospodarstwie znajduje się łowisko ryb.


Serwis turystyczny odyssei:  http://www.odyssei.com


 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne

"Stanica Wędkarska"

Kuźnica Czarnkowska

 

Obiekt posiada 3 pokoje z 6 miejscami noclegowymi oraz 2 domki holenderskie z 12 miesjcami noclegowymi sezonowymi w pełni wyposażone w kuchnie i łazienki. Do dyspozycji gości stawy rybne oraz grill.