07.11.2025
Imieniny: Antoniego, Kaliny i Przemiły

Dwa piękne jubileusze

W Gminnym Zespole Obsługi Oświaty w Czarnkowie mieliśmy powód — a nawet dwa — do świętowania. Iwona Stochaj, Inspektor ds. rozliczeń ogólnych, obchodziła 35-lecie pracy zawodowej, a Agnieszka Andrzejewska, Inspektor ds. księgowości budżetowej, świętowała 30-lecie.
Obie Panie od samego początku związane są z gminą Czarnków. Ich doświadczenie i codzienna praca przez lata przyczyniły się do sprawnego funkcjonowania finansów gminnych a obecnie oświaty.
Życzenia z okazji jubileuszu złożył Wójt Gminy Czarnków Krzysztof Chyży oraz Anna Grabarz – Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Czarnkowie wraz z pracownikami.
Dziękujemy za wszystkie lata oddanej pracy oraz radość, którą wnosicie każdego dnia do Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Czarnkowie, a także – od czasu do czasu – do siedziby Urzędu Gminy Czarnków.
 
Wszystkie aktualności Archiwum aktualności