21.07.2024
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca i Wiktora

Agroturystyka

Agroturystyka

Gmina Czarnków to doskonałe miejsce do wypoczynku. Znajduje się w szczególnie atrakcyjnej okolicy. Walory, takie jak: cisza, spokój, znaczna odległość od zgiełku miasta i hałasu wielkich zakładów przemysłowych, to atuty tych terenów. Panorama okalająca okolice gminy to wzgórza i wzniesienia przecięte Doliną Noteci. Prawdziwym skarbem regionu są jego naturalne walory przyrodnicze, malownicze krajobrazy oraz kompleksy leśne, które są ostoją dzikiej zwierzyny.

Na obszarze gminy zarejestrowanych jest 12 gospodarstw agroturystycznych, które powiększają bazę noclegową Gminy Czarnków.

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych agroturystyką do odwiedzenia Gminy Czarnków. Mamy do zaoferowania oznakowane szlaki piesze, rowerowe i kajakowe, prowadzące wśród lasów po najatrakcyjniejszych terenach gminy. Jako gmina typowo rolnicza, pozbawiona uciążliwego przemysłu gwarantujemy turystom czyste, nieskażone środowisko. Dodatkowym atutem zachęcającym do spędzenia u nas wolnego czasu jest wyjątkowa serdeczność i gościnność naszych mieszkańców.


Życzymy miłego wypoczynku w naszej gminie.

 


EWIDENCJA TZW. INNYCH OBIEKTÓW, W KTÓRYCH ŚWIADCZONE SĄ USŁUGI HOTELARSKIE


 

Gospodarstwo Agroturystyczne
Bartłomiej Butlewski

Gębiczyn 12, 64-707 Gębice
tel. 502 609 866

pocztaatbosip [dot] pl ()


Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 12

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne „DĘBINA”
Marzena i Jarek Cieślik
Sarbka 14, 64-700 Czarnków
tel. 67 255 12 18

debinasarbkaattlen [dot] pl ()


www.debina.abc.pl
Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 9

 

Gospodarstwo agroturystyczne "Dębina" prowadzi całoroczne świadczenie usług. Obiekt posiada 3 pokoje gościnne z 11 miejscami noclegowymi i łazienkami oraz aneksem kuchennym. Istnieje możliwość skorzystania z całodobowego wyżywienia. W gospodarstwie można skorzystać z nauki jazdy konnej, a dla osób, które takie umiejętności już zdobyły istnieje możliwość samodzielnej jazdy konnej. Gospodarze posiadają zwierzęta m.in. konie huculskie, trzodę chlewną, świnki wietnamskie, oraz kuny. Do dyspozycji gości jest kort tenisowy, ścieżka dydaktyczna, przejażdżki konne, strzelnica bracka. Dla zainteresowanych w odległości 6 km znajduje się jezioro, oraz możliwość zbierania jagód i grzybów. Dodatkową atrakcją jest grill, ognisko i wędkowanie.

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne
Janusz Fąferek
Osuch 6A k/ Czarnkowa, 64-700 Czarnków
tel. kom.  603 382 980, 661 944 344


Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 10

 

Obiekt posiada 4 pokoje gościnne na 10 miejsc noclegowych dostępne dla gości przez cały rok. W dwóch pokojach znajdują się łazienki z pełnym wyposażeniem. Dwa następne z możliwością korzystania ze wspólnej łazienki. Do dyspozycji gości pozostaje kuchnia z aneksem. Przy gospodarstwie znajduje się łowisko ryb.

Serwis turystyczny odyssei:  http://www.odyssei.com

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne PHU MŁYN Czesław Mierzwiczak,
Huta, ul. Radomska 31,
64-708 Huta


Obiekt przystosowany jest do prowadzenia działalności całorocznej.

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne Małgorzata Woźniecka „NOCLEGI U MAŁGOŚKI
Huta, ul. Pilska 25
64-708 Huta
tel.  67 255 13 92, 781 268 023

Całkowita liczba miejsc 10
Obiekt przystosowany jest do działalności całorocznej.

Urlop lub weekend spędzony w gospodarstwie agroturystycznym ,,Noclegi u Małgośki’’ w Hucie to wspaniały oraz aktywny relaks w naturalnym środowisku polskiej wsi. Malownicza i spokojna okolica oferuje liczne trasy rowerowe i piesze. Czyste powietrze, miła i przytulna atmosfera czy obcowanie z naturą to najważniejsze atuty tego pięknego i spokojnego miejsca. Ważną atrakcją jest obecność licznych zwierząt: kaczki, kury, gęsi, trzoda chlewna. Lokalne produkty w postaci świeżych jajek i pysznego drobiu to kolejny pozytywny czynnik pobytu u Małgośki. Podczas pobytu turyści mogą brać udział w specjalnie organizowanych warsztatach kulinarnych o zdrowym odżywianiu. Dobry dojazd, cicha wiejska okolica, zapewniają udany sielski wypoczynek.

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne "OKRUSZEK"
Wiesława Okruch
Kuźnica Czarnkowska,Osiedle Leśne 6, 
64-700 Czarnków

tel. 609 494 063, 661 790 751
e-mail biuroatagrookruszek [dot] pl


www.agrookruszek.pl

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne„PONDEROSA”
Bartosz i Michał Benrot
Zofiowo 102, 64 - 700 Czarnków
tel. 67 253 02 48
mbenrotatop [dot] pl ()


www.ponderosa.com.pl
Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 15

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,U ARTYSTKI"
Magdalena Szynkowska
Jędrzejewo 103, 64 - 713 Jędrzejewo
tel. 785 955 112


Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 10

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne JÓZEF ŚCIEPURA
Jędrzejewo - Piaski 40, 64 - 713 Jędrzejewo
tel. 67 256 62 01, 602 668 757


Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 20

 

Gospodarstwo agroturystyczne proponuje pobyt w miejscu na skraju Puszczy Noteckiej, obserwację dzikich zwierząt, można tu spotkać m.in. żurawie, sarny, dziki, jelenie i lisy. Obiekt posiada 3 pokoje gościnne i 10 miejsc noclegowych oraz 2 łazienki do dyspozycji gości. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i salonu wyposażonego w bilard. Główną atrakcją są spacery po lesie, grzybobranie. Gospodarz zapewnia zdrową wiejską kuchnię i wieczory przy grillu lub ognisku. Na terenie obiektu znajdują się kojce dla psów i kotów.

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Z ŻURAWIEM W TLE"
Beata Preiss-Dubaj, Andrzej Dubaj

Radolinek 39,
64-700 Czarnków

 

 


 

Ranczo „ŻURAWIA KUŹNIA”
Wiesław Jeszke
Kuźnica Czarnkowska,
ul. Wyzwolenia 63, 64-700 Czarnków
tel. 605 677 691

infoatranczozurawiakuznia [dot] pl ()


www.ranczozurawiakuznia.pl
Działalność całoroczna
Całkowita liczba miejsc 20

 

Gospodarstwo agroturystyczne "Żurawia Kuźnia" prowadzi całoroczne świadczenie usług. Obiekt posiada 5 pokoi na 20 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i stołówki lub całodzienne wyżywienie. Gospodarstwo nastawione jest na czynny wypoczynek. Wśród głównych atrakcji znajduje się jeździectwo z profesjonalną nauką jazdy konnej oraz rowery w oferowanych pakietach pobytów. Gospodarstwo posiada również własne łowisko, odległość do lasu wynosi 150m. Gospodarstwo zostało wysoko ocenione zarówno przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Starej Łubiance, jak również przez Międzynarodową Organizację PASCAL, jako obiekt polecany.