10.12.2023
Imieniny: Danieli, Bohdana i Julii

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza dzieci i młodzież z klas I-VIII ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "My i RYBY". Pokażcie, jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas.

ℹ Konkurs dla dzieci!

My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas.

Lubisz malować, rysować albo wyklejać?

Zauważyłaś/eś zmiany związane z działalnością Funduszu w Twojej okolicy? Chcesz się tym z nami podzielić? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

✅ Co trzeba zrobić?

Pokaż nam, co zmieniło się w Twoim otoczeniu dzięki Europejskiemu Funduszowi Morskiemu i Rybackiemu. Może będzie to nowe miejsce do zabawy, odpoczynku czy uprawiania sportu nad wodą, dopiero wybudowana ścieżka edukacyjno-przyrodnicza albo nowe huśtawki na placu zabaw? A może brałeś udział w dodatkowych zajęciach lub warsztatach albo rodzice rozwinęli swoją firmę? Może w Twojej okolicy wyremontowano stawy, w których rybacy hodują karpie? Może wiesz, że niedaleko od Ciebie hodowane są inne ryby, np. pstrągi, jesiotry…?

Rozejrzyj się wokół, te zmiany są wszędzie wokół nas.

Wystarczy, że namalujesz, narysujesz czy wykleisz i wyślesz nam swoją pracę konkursową pokazującą, jak wiele w Polsce zmieniły środki unijne, w szczególności z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze (PO RYBY 2014–2020). Format i technika są dowolne, wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych:

• klasy I–III,

• klasy IV–VI,

• klasy VII–VIII.

Jak zostaną wybrani laureaci?

Organizator wyłoni 3 laureatów, których prace cechować się będą oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematyką konkursu – w każdej kategorii wiekowej, w każdym z 16 województw.

Co można wygrać?

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 200 zł. Dodatkowo zostaną przyznane wyróżnienia w formie upominków reklamowych, związanych z działalnością organizatora i Europejskim Funduszem Morskim i Rybackim.

Jak się zgłosić?

REGULAMIN KONKURSU
pn. „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki
zmienił otoczenie wokół nas“

Konkurs

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności