21.07.2024
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca i Wiktora

Stoiska NGR i LGR "7 Ryb" podczas VI Targów Produktu Lokalnego w Wieleniu

W ramach realizacji projektu współpracy pomiędzy NGR a LGR "7 Ryb" pn. „Promocja dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz zwiększenie atrakcyjności turystycznej obszaru Lokalnej Grupy Rybackiej 7 Ryb i Nadnoteckiej Grupy Rybackiej” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 serdecznie zapraszamy w dniu 16 lipca br. w godz. 10-14 na VI Targi Produktu Lokalnego w Wieleniu (targowisko miejskie), na stoiska zorganizowane przez obie grupy:

1. Nadnoteckiej Grupy Rybackiej, na którym odbędzie się:

  • pokaz kulinarny z degustacją zupy rybnej z ryb słodkowodnych, gotowanej w wielkim kotle, przygotowany przez Teatr Kulinarny K. Górski
  • degustacja potraw z ryb
  • stoisko rybackie popularyzujące i upowszechniające zawód rybaka
  • konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami
  • materiały promujące i reklamowe

2. Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb”, na którym odbędzie się:

  • warsztat hafciarski
  • promocja lokalnych produktów rękodzielniczych i rzemieślniczych oraz regionalnych produktów spożywczych

Ponadto serdecznie zapraszamy lokalne gospodarstwa rybackie oraz przetwórców ryb z obszaru NGR do zaprezentowania swoich produktów oraz promocji swojej działalności podczas Targów. Dla 7 wystawców przeznaczono cenne nagrody.  

Wszystkich zainteresowanych bezpośrednim udziałem w wydarzeniu, jako wystawcy, prosimy o zgłoszenia do dnia  13.07.2022 r. do Biura NGR przy Placu Pocztowym 25, 64-980 Trzcianka, lub e-mailem na adres:  sekretariatatngr [dot] pila [dot] pl lub tel. 67 351 08 55, 668-028-473*.

Uczestnictwo obu grup w tym wydarzeniu będzie doskonałą okazją do szerokiej promocji gospodarstw rybackich oraz spożycia ryb (NGR) a także do promocji produktów lokalnych i wyrobów rękodzielniczych (LGR 7 Ryb).
 
*Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, NGR zastrzega sobie prawo wyboru zgłoszeń.

Uczestnictwo w Targach współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach projektu współpracy objętego Priorytetem 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

 

 

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności